Skribsy segregatorowe – jak wykorzystać?

Oto kilka pomysłów na to, jak w kreatywny sposób wykorzystać nasze segregtorowe #skribsy!

Notes to nie tylko narzędzie, które świetnie sprawdzi się do prowadzenia zorganizowanych notatek, czy planowania i organizacji. Dzięki naszemu przemyślanemu projektowi skribsy możecie również wykorzystać do innych celów. Wystarczy do tego standardowy dziurkacz i odrobina kreatywności.

skribs segregatorowy przekładka

Tak jak już wiecie do każdego #skribsa dodajemy drewnianą przekładkę, którą możecie dowolnie przekładać i zaznaczać nią ważne dla Was notatki. Za pomocą zwykłego dziurkacza i kolorowego brystolu możecie stworzyć własne spersonalizowane przekładki, które pozwolą Wam prowadzić lepsze, bardziej czytelne notatki. Z całą pewnością pomysł ten sprawdzi się doskonale dla wszystkich studentów, którzy lubią mieć wszystkie swoje zapiski pod ręką. Dodatkowo dzięki temu, że nasze segregatory idealnie współgrają z formatem A5, zawsze będziecie w stanie uzupełnić lub dodać do nich jeszcze niezapisane kartki.

Kolejnym pomysłem na wykorzystanie skribsa segregatorowego może być poszerzenie go o kilka kolorowych stron w formacie A5, do których z łatwością przykleicie zdjęcia lub inne ważne dla Was zapiski. Ten pomysł idealnie sprawdzi się dla wszystkich miłośników scrapbookingu lub tych z Was, którzy prowadzą personalne pamiętniki i dzienniki. Dzięki temu będziecie mogli wzbogacić swoje zapiski ciekawymi, artystycznymi elementami, a przy okazji stworzyć wyjątkowe albumy na zdjęcia wzbogacone Waszymi odręcznymi zapiskami.

Następnym sposobem na wykorzystanie naszego notesu jest stworzenie waszego wyjątkowego, osobistego przepiśnika, w którym nie tylko będziecie w stanie zapisywać ulubione przepisy na wszystkie pyszności, ale także z łatwością je zorganizujecie, a nawet dodacie już gotowe przepisy z innych źródeł, takich jak np. czasopisma czy poradniki. Po prostu wytnijcie przepis i za pomocą dziurkacza zmieńcie go we wkład segregatorowy.

Skribsy segregatorowe otwarte

Ostatnim pomysłem kreatywnego wykorzystania #skribsa jest stworzenie osobistego zielnika, który będzie idealną zabawą dla najmłodszych. Po prostu wyjmijcie wkład papierowy i zastąpcie go kolorowymi kartkami. Każdą kartkę możecie dodatkowo włożyć w ochronną koszulkę w formacie A5. Następnie wybierzcie się na długi spacer, zbierając piękne wiosenne kwiaty i liście, zasuszcie je i cieszcie się ich pięknem w swoim własnym, podręcznym zielniku!

To tylko niektóre z naszych pomysłów. Koniecznie śledźcie nasz blog oraz social media żeby nie przegapić kolejnych oraz piszcie do nas z Waszymi pomysłami. Możecie też oznaczać nas w social media tagami: skribsy lub oznaczać nas pod Waszymi zdjęciami – zainspirujmy się nawzajem!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *