Jesteśmy grupą przyjaciół,
którzy chcieli stworzyć coś ciekawego!

Nasza ekipa pracuje razem od ponad dwóch lat i naprawdę świetnie się dogadujemy. Właśnie dlatego stwierdziliśmy, że chcemy wspólnie wystartować z czymś, co w 100% odpowiada naszym gustom, potrzebom i pasjom.

Każdy z nas lubi tworzyć, kreować i projektować. Jednocześnie też cenimy sobie praktyczne przedmioty, które można wykorzystać na wiele sposobów – stąd pomysł na nietuzinkowe notesy, łączące praktyczność z naturalnym pięknem.

W skribsowym zespole nie mamy przypisanych konkretnych ról, działamy wspólnie, analizujemy pomysły i konsultujemy je ze sobą. To napędza nas do działania, pomaga w procesach twórczych i wprowadza niepowtarzalną atmosferę do pracy!

Jednak cały projekt by się nie udał, gdybyśmy chociaż częściowo nie podzielili między sobą obowiązków. Poznajcie głównych członków naszej ekipy:

  • Anię – naszą kreatorkę contentu na bloga, opisów oraz niezastąpioną testerkę funkcjonalności i estetyki naszych projektów;
  • Damiana – projektanta, grafika i artystę zespołu, który również najczęściej zajmuje się naszymi Social Mediami;
  • Dawida – eksperta od marketingu i sprzedaży, stojącego na straży porządku i całej ‘papierkowej’ roboty;
  • Jacka – głównego konsultanta do spraw notesów, dbającego o wizerunek marki, doświadczonego w marketingu;
  • Marcina – najmniej wrażliwego z ekipy, ogarniającego kwestie techniczne, sprzedaż, wysyłkę oraz sklep internetowy, również udzielającego się w SM;
  • Piotrka – biznesowego opiekuna przedsięwzięcia, dzięki niemu projekt miał szansę zaistnieć;

Jednak nasza ekipa to nie tylko Ci wymienieni tutaj! Przy waszych Skribsach pracuje znacznie więcej osób, naszych przyjaciół, którzy motywują nas do działania i wspierają w dążeniu do celu. 🙂

Skribsy to notesy takie, jakie sami byśmy chcieli mieć – piękne i praktyczne.

Wierzymy, że to najlepsza droga, ponieważ zależy nam, abyście ich używali tak jak chcecie, aby były żywą częścią Waszego życia! Niech gromadzą wspomnienia, plany na przyszłość lub cokolwiek innego co jest dla Was ważne.